Brak aktywnych ankiet. |
Przychodzą:
Jacek Drzystek (trener)
Grzegorz Hala (pomocnik) - Błękitni Pełkinie
Krystian Śmiech (pomocnik) - Tęcza Ujezna
Dariusz Obłoza (bramkarz) - Błyskawica Rożniatów
Odchodzą:
Adam Łapa (trener) - Zorza Jagiełła
Dawid Kowalski - Tęcza Jankowice (wypożyczenie)
09.08 Wisełka Siennów (w)
16.08 Promyk Urzejowice (d)
23.08 Piast Nowosielce (w)
30.08 Iskra Cieszacin Wielki (d)
06.09 Gorliczanka Gorliczyna (d)
13.09 Cresovia Krzeczowice (d)
20.09 Błyskawica Rożniatów (w)
27.09 GKS Majdan Sieniawski (w)
04.10 Błękitni Grzęska (d)
11.10 Alabaster Łopuszka W. (w)
18.10 PKS UNUM Babice (d)
25.10 Błękitni Wierzbna (w)
31.10. Zorza Jagiełła (d)
Błękitni Grzęska
Promyk Urzejowice
Sobol Niżatyce
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 116, wczoraj: 68
ogółem: 1 349 874
statystyki szczegółowe
Błyskawica Rozbórz - Cresovia Krzeczowice 1:3 (1:2)
Bramki: D. Dec 24'-k - A. Zając 21', 58', P. Zięba 38'.
Więcej w rozwinięciu...
Błyskawica: 32. Dawid Krupa - 4. Wacław Ruchała, 19. Mariusz Rydzik, 8. Damian Skupień, 14. Sebastian Ochyra (55' 13. Sławomir Stęchły) - 3. Łukasz Stęchły (65' 16. Michał Wiśniowski), 11. Dawid Kowalski, 10. Dawid Dec (84' 7. Mateusz Dec), 2. Andrzej Krawczyk (46' 9. Łukasz Śliwa), 17. Robert Stecko (86' 7. Damian Janusz) - 5. Daniel Tarociński
Rezerwowi: 1. Marek Krajnik, 7. Damian Janusz, 6. Maciej Siwak, 9. Łukasz Śliwa, 13. Sławomir Stęchły, 16. Michał Wiśniowski, 18. Mateusz Dec
Trener: Michał Wiśniowski
Sędzia: Paweł Buczek oraz Karol Pszonak i Kacper Krasicki (KS Jarosław)
Widzów: ok. 70
Podobno Wacek i Kaczan idą do Studziana bo trener Kowalik chce wzmocnić defensywę na wiosnę. Rozmowy już trwają
Panowie jaki wynik sparingu z Tecza Ujezna mozna uzyskac info
0:4
Alabaster Łopuszka Wielka | 3:1 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ |
2020-10-11, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Przeworsk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
30.07 Błękitni Maćkówka (d) 3:3
06.08 Gorliczanka Gorliczyna (d) 3:3
08.08 Sobol Niżatyce (w) 4:3
10.08 Tęcza Wysocko (d) 4:4, k. 5:4
14.08 Zorza II Zarzecze (d)
|
|||
|