Brak aktywnych ankiet. |
Przychodzą:
Jacek Drzystek (trener)
Grzegorz Hala (pomocnik) - Błękitni Pełkinie
Krystian Śmiech (pomocnik) - Tęcza Ujezna
Dariusz Obłoza (bramkarz) - Błyskawica Rożniatów
Odchodzą:
Adam Łapa (trener) - Zorza Jagiełła
Dawid Kowalski - Tęcza Jankowice (wypożyczenie)
09.08 Wisełka Siennów (w)
16.08 Promyk Urzejowice (d)
23.08 Piast Nowosielce (w)
30.08 Iskra Cieszacin Wielki (d)
06.09 Gorliczanka Gorliczyna (d)
13.09 Cresovia Krzeczowice (d)
20.09 Błyskawica Rożniatów (w)
27.09 GKS Majdan Sieniawski (w)
04.10 Błękitni Grzęska (d)
11.10 Alabaster Łopuszka W. (w)
18.10 PKS UNUM Babice (d)
25.10 Błękitni Wierzbna (w)
31.10. Zorza Jagiełła (d)
Błękitni Grzęska
Promyk Urzejowice
Sobol Niżatyce
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 55, wczoraj: 141
ogółem: 1 354 009
statystyki szczegółowe
Majdan gówno gra ! musimy ten mecz wygrać i zaspiewać po meczu : trójka do zera RKS żegna frajera ! :D
Szczepan w internetach
Okaze sie o 17 kto gowno gra ;)
okazało się
mecz na remis ale żeby obrońca rzucał w swojego zawodnika piłką po nieudanej akcji to karygodne
hahha wbił cwaniak się podpisał, a tu d*****, WSPÓŁCZUJĘ Z CAŁEGO SERCA NIE POZDRAWIAM, MAYBE NEXT TIME
w rozbozu powinno byc cba że rozbuz kupuje poł jesieni to kazdy wie ale że Majdan sprzedał tym bucom to dziwne
psy szczekają a karawana jedzie dalej!!!
Coś musiało być na rzeczy. Z taką grą to ciężko uwierzyć że rozborz wygrał w majdanie..
. . . tak nisko, mógł znacznie wyżej wygrać
Meczu nie sprzedaliśmy, Rozbórz wygrał po sportowej walce, gratulacje.
ile chcecie-tez chcemy wygrac po sportowej walce-zgadnij z jakiego klubu pisze podpowiedz na literke G
Gaciaki b klasa czeka :)
Alabaster Łopuszka Wielka | 3:1 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ |
2020-10-11, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Przeworsk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
30.07 Błękitni Maćkówka (d) 3:3
06.08 Gorliczanka Gorliczyna (d) 3:3
08.08 Sobol Niżatyce (w) 4:3
10.08 Tęcza Wysocko (d) 4:4, k. 5:4
14.08 Zorza II Zarzecze (d)
|
|||
|