Brak aktywnych ankiet. |
Przychodzą:
Jacek Drzystek (trener)
Grzegorz Hala (pomocnik) - Błękitni Pełkinie
Krystian Śmiech (pomocnik) - Tęcza Ujezna
Dariusz Obłoza (bramkarz) - Błyskawica Rożniatów
Odchodzą:
Adam Łapa (trener) - Zorza Jagiełła
Dawid Kowalski - Tęcza Jankowice (wypożyczenie)
09.08 Wisełka Siennów (w)
16.08 Promyk Urzejowice (d)
23.08 Piast Nowosielce (w)
30.08 Iskra Cieszacin Wielki (d)
06.09 Gorliczanka Gorliczyna (d)
13.09 Cresovia Krzeczowice (d)
20.09 Błyskawica Rożniatów (w)
27.09 GKS Majdan Sieniawski (w)
04.10 Błękitni Grzęska (d)
11.10 Alabaster Łopuszka W. (w)
18.10 PKS UNUM Babice (d)
25.10 Błękitni Wierzbna (w)
31.10. Zorza Jagiełła (d)
Błękitni Grzęska
Promyk Urzejowice
Sobol Niżatyce
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 1256, wczoraj: 185
ogółem: 1 351 199
statystyki szczegółowe
Wczoraj poznaliśmy terminarz Klasy A. Pierwsze spotkanie Błyskawica rozegra na własnym boisku z Wisłoczanką Tryńcza. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 17.08.2014 o godz. 17:00. Tydzień później drużyna uda się na pierwszy wyjazd do Jagiełły gdzie zmierzy się z miejscową Zorzą. Cały rozkład gier znajduje się w zakładce "Terminarz" znajdującej się w menu strony.
17.08. - Wisłoczanka Tryńcza (d) 24.08. - Zorza Jagiełła (w)
31.08. - PKS UNUM Babice (d) 07.09. - Wisłok Świętoniowa (w)
14.09. - Wisełka Siennów (d) 21.09. - Cresovia Krzeczowice (w)
28.09. - San Gorzyce (d) 05.10. - Żuraw Żurawiczki (w)
12.10. - Gacovia Gać (d) 19.10. - GKS Majdan Sieniawski (d)
26.10. - Gorliczanka Gorliczyna (w) 02.11. - Piast Nowosielce (d)
09.11. - Promyk Urzejowice (w)
(w) - wyjazd (d) - dom
czyli nie przychodzi to było by dobre wzmocnienie... starajcie się go pozyskać bo z tego co wiadomo on chce do was przyjść
i co z tym bramkarzem z orła można uzyskać jakieś info ?
Alabaster Łopuszka Wielka | 3:1 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ |
2020-10-11, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Przeworsk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
30.07 Błękitni Maćkówka (d) 3:3
06.08 Gorliczanka Gorliczyna (d) 3:3
08.08 Sobol Niżatyce (w) 4:3
10.08 Tęcza Wysocko (d) 4:4, k. 5:4
14.08 Zorza II Zarzecze (d)
|
|||
|