Brak aktywnych ankiet. |
Przychodzą:
Jacek Drzystek (trener)
Grzegorz Hala (pomocnik) - Błękitni Pełkinie
Krystian Śmiech (pomocnik) - Tęcza Ujezna
Dariusz Obłoza (bramkarz) - Błyskawica Rożniatów
Odchodzą:
Adam Łapa (trener) - Zorza Jagiełła
Dawid Kowalski - Tęcza Jankowice (wypożyczenie)
09.08 Wisełka Siennów (w)
16.08 Promyk Urzejowice (d)
23.08 Piast Nowosielce (w)
30.08 Iskra Cieszacin Wielki (d)
06.09 Gorliczanka Gorliczyna (d)
13.09 Cresovia Krzeczowice (d)
20.09 Błyskawica Rożniatów (w)
27.09 GKS Majdan Sieniawski (w)
04.10 Błękitni Grzęska (d)
11.10 Alabaster Łopuszka W. (w)
18.10 PKS UNUM Babice (d)
25.10 Błękitni Wierzbna (w)
31.10. Zorza Jagiełła (d)
Błękitni Grzęska
Promyk Urzejowice
Sobol Niżatyce
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 1180, wczoraj: 185
ogółem: 1 351 123
statystyki szczegółowe
1. | |
Obłoza Dariusz | 900 minut |
2. | |
Trojnar Michał | 878 minut |
3. | |
Stańko Mirosław | 785 minut |
4. | |
Sołek Bogusław | 776 minut |
5. | |
Stęchły Łukasz | 765 minut |
6. | |
Brudniak Mateusz | 762 minut |
7. | |
Tarociński Daniel | 686 minut |
8. | |
Siwak Maciej | 555 minut |
9. | |
Kiper Kamil | 531 minut |
10. | |
Michalik Tomasz | 524 minut |
11. | |
Łatka Damian | 514 minut |
12. | |
Gołąb Grzegorz | 498 minut |
13. | |
Płoskoń Adam | 295 minut |
14. | |
Stecko Krystian | 285 minut |
15. | |
Bukowy Adam | 241 minut |
16. | |
Dec Dawid | 191 minut |
17. | |
Stecko Kamil | 190 minut |
18. | |
Pałys Krzysztof | 174 minut |
19. | |
Krawczyk Andrzej | 122 minut |
20. | |
Rachfał Krystian | 90 minut |
21. | |
Galiński Kacper | 90 minut |
22. | |
Krajnik Marek | 15 minut |
23. | |
Markowski Szczepan | 1 minuta |
Alabaster Łopuszka Wielka | 3:1 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ |
2020-10-11, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Przeworsk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
30.07 Błękitni Maćkówka (d) 3:3
06.08 Gorliczanka Gorliczyna (d) 3:3
08.08 Sobol Niżatyce (w) 4:3
10.08 Tęcza Wysocko (d) 4:4, k. 5:4
14.08 Zorza II Zarzecze (d)
|
|||
|